Biz Kimiz ?

Yılından beri ikinci el eşya alımı ile meşgul olan firmamız tüm İzmir geneline hizmet vermektedir. Misyonumuz sizlere istediğiniz hizmeti sunabilmektir. İkinci el eşya satmak, insanların sürekli yaptıkları bir işlem olmadığı için bir çoğu ilk defa tecrübe etmekte, bu yüzden bazı tedirginlikler yaşamaktadır. Firmamız size istediğiniz hizmetin tam karşılığını vermek için çalışmakta, kafanızdaki soru işaretlerinin cevaplarını, vereceği hizmet ve size olan yaklaşımı ile kaldırmaya gayret etmektedir.

Yaşam alanlarınızı daraltan, elden çıkarmak istediğiniz ancak güvenilir bir yer bulamama kaygısı ile sürekli satışını ertelediğiniz eşyalarınızı adresinizden, ödemesini değerinde nakit yaparak alıyoruz. Eşyasını aldığımız veya bize başvurup bilgi/fiyat aldığı halde eşyasını alamadığımız müşterilerimizden, verdiğimiz hiçbir hizmet için ücret talep etmiyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve bu sayede yeni bir kitle oluşturabilmektir.

Ev eşyasından, ofis eşyasına, klasik mobilyadan, elektronik eşyaya kadar çok geniş bir yelpazede çalışan ekibimiz, temiz, satılabilir ve sağlam olan eşyalarınızın hemen hemen hepsi ile ilgilenmekte, satılabilir durumda olanları alabilmek için mümkün olan en yüksek fiyatı teklif etmektedir. Satmak istediğiniz eşyalarınız için iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz..


İzmir İkinci El Komple Ev Eşyası Alanlar


Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.


0551 398 5992Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.


0551 398 5992

İkinci El Eşyalarınıza Ücretsiz Fiyatlandırma

Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el eşyalarınızın resmini çekip watsapp üzerinden bize gönderin anında fiyatlandıralım.

İkinci El Eşyanıza En İyi Fİyat Garantisi Veriyoruz

Satmak istediğiniz eşyanıza değerinde nakit olarak en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

Eşyalarınızı Ücretsiz Yerinden Alıyoruz

Firmamızdan almış olduğunuz veya firmamıza satmış olduğunuz sıfır, ikinci el eşyalarınız için ücretsiz nakliye sağlıyoruz.

İkinci El Eşyaları En Uygun Fiyatla Satıyoruz

Firmamızdan almak istediğiniz ikinci el eşyaları piyasa koşullarına göre en uygun fiyat ile sizlere sunuyoruz.